logoتاریخچه:

گروه مهندسین و مشاورین املاک آرک در بهمن ماه سال 1394 شکل گرفته است و همینک عضو رسمی اتحادیه مشاورین املاک تهران و دارای مجوز فعالیت رسمی یه شماره 0440208086 می‌باشد. کلیه کارمندان و اعضاء تشکیل دهنده‌ی این گروه همگی دارای تحصیلات عالیه حداقل با مدرک کارشناسی و عمدتا در رشته‌های فنی و مهندسی می‌باشند و از آموزش‌های لازم جهت ارایه خدمات مشاوره‌ای در زمینه املاک بهره جسته‌اند.

مدیریت مجموعه:

این مجموعه با مدیریت و صاحب امتیازی آقای امیر منصور رزازان شکل گرفته است. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد مهندسی سازه بوده و بالغ بر بیست سال سابقه‌ی کار در زمینه‌های مختلف صنعت ساختمان را دارد.

اهداف مجموعه:

با توجه به اینکه صنعت و حرفه مشاورین املاک از دیرباز در کشورمان سابقه دارد، با عنایت به رشد جمعیت و گسترش شهرها، نیاز به ایجاد ساختاری حرفه‌ای و مدرن و امروزی در این راستا به چشم می‌خورد که متاسفانه غالبا امروزه ارائه چنین خدمات حرفه‌ای در این صنعت کمتر مشاهده می‎‌گردد. لذا اهداف اصلی این مجموعه بر اساس اصول زیر طراحی و تبیین شده است:

  1. ارائه سرویس‌های لازم به مشتریان محترم جهت هر گونه معاملات ملکی با روش‌های نوین امروزی و با عنایت به حفظ کرامات انسانی مشتریان محترم بر پایه رعایت اصول مشتری مداری.
  2.  ارائه خدمات مشاوره‌ای فنی به مشتریان محترم.
  3.  ارایه خدمات حقوقی جهت انجام معاملات مشتریان محترم و انعقاد قراردادهای اصولی و متقن جهت کاهش ضریب مخاطرات احتمالی.

شعار سازمانی:

ما به جزئیات خواسته های مشتریانمان اهمیت ویژه ای می دهیم .